پویش #سفر_بی_سفر گیلان مدیا اجرا شد

admin ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ 765 بدون دیدگاه

image

به گزارش گیلان مدیا، پویش #سفر_بی_سفر با مشارکت بیش از ۴ هزار نفر از سراسر کشور توسط رسانه تعاملی گیلان مدیا اجرا شد.

کرونا که برخی آن را منحوس می نامند، در بدترین زمان ممکن، آن هم شب عید وارد کشور ما شد، مردمی که هزاران سال است سنت نیکوی شب عید را با آداب و سنن و آیین های خاصی گرامی می‌دارند و بیش از همه ایام سال شاد هستند، خرید می کنند، خانه تکانی می کنند و به دید و بازید هم می‌روند را خانه نشین کرده است. البته متأسفانه عده‌ای نیز بدون توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت، اقدام به سفر در این ایام نمودند که همین موضوع سبب شد تا گیلان مدیا اقدام به اجرای پویش #سفر_بی_سفر نماید.

این پویش به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شده و بر اساس آن از مردم خواسته شده دید و بازدید و سفرهای خود را به حداقل برسانند و با #سفر_بی_سفر در خانه بمانند تا از میزان انتقال و شیوع این ویروس کاسته شود. در این پویش بیش از ۴ هزار نفر با ثبت نام در ربات تلگرام GilanMediaBot ، پوستر اختصاصی خود را تحویل گرفتند و با انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که نوروز ۹۹ سفر نمی‌کنند و در خانه‌هایشان می‌مانند.

لازم به ذکر است گیلان مدیا در اجرای این پویش از از هنرمندان، ورزشکاران و فرهیختگان دعوت کرد تا با پیوستن به این پویش به بهتر برگزار کردن آن کمک کنند. در این راستا افراد شاخصی همچون علیرضا جهانبخش، سعید عزت‌اللهی، میلاد کی‌مرام، حامد آهنگی، فلور نظری، مجتبی پوربخش، مینا وحید، مصطفی قدیری، جوانه دلشاد و فرشید فهیم با انتشار پوستر اختصاصی خود در شبکه‌های اجتماعی از این پویش حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *