شهردار رشت استیضاح و برکنار شد

مدیر محتوا ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 314 بدون دیدگاه

image

در یکصد و شصت و دومین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت عصر روز دوشنبه با دستور کار استیضاح شهردار رشت، در نهایت ناصر حاج محمدی شهردار رشت با ۸ رای موافق از سمت خود عزل شد.

در جلسه استیضاح حاج محمدی استقراض از عضو دیگر شورا برای رهن منزل مسکونی، نحوه انتخاب مشاوران، ابهامات پروژه گیل لند و مناقصه برگزارشده کارخانه کود آلی از جمله محورهای انتقادات استیضاح کنندگان بود. همچنین بحثهایی چون تاخیر در پرداخت حقوق کارمندان و کارگران رسمی و قراردادی شهرداری ، عدم نظارت بر عملکرد شرکت های پیمانکاری تامین کننده نیروهای حجمی، عدم پرداخت حق بیمه اجباری پرسنل، استفاده از عبارات و الفاظ نامناسب در جلسات با پرسنل و انتصابات شائبه دار از جمله مسائل دیگری بود که در جلسه استیضاح شهردار بیان شد.

حاج محمدی از خرداد سال گذشته در مسند شهرداری نشسته بود و در طی این مدت فعالیت های حاشیه ایش بیشتر از اقدامات عملکردی و عمرانیش دیده می شد. کتابخوانی در تاکسی، رهن ۹۵۰ میلیونی یک منزل مسکونی، دیدار با کاردار سفارت آلمان، انتصابات متعدد، ناتوانی در مدیریت بحران برف سال گذشته و حضور چندین مدعی سرمایه گذاری از جمله حواشی دوران حضور حاج محمدی در شهرداری رشت بود. امضای تفاهنامه با قرارگاه خاتم الانبیاء و افتتاح تصفیه خانه سراوان نیز از جمله مواردی بود که در طول دوران فعالیت وی اتفاق افتاد./گیل خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *