حضور پررنگ گیلان‌مدیا در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران

admin ۴ مرداد ۱۳۹۸ 12814 ۱ دیدگاه

image

نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران با نام اختصاری الکامپ (Elecomp)، به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد فناوری اطلاعات IT در ایران به شمار می‌آید که هر ساله با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این زمینه برگزار می‌گردد. در سال ۹۸ نیز بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه از تاریخ ۲۷ تا۳۰ تیر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

نمایشگاه الکامپ با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه ی IT و همچنین تسهیل شرایط صادرات تکنولوژی های داخلی ایجاد شده است که در سال های اخیر با رشد چشمگیر استارتاپ های داخل کشور و شرکت آن ها در این رویداد حال و هوای ویژه به این نمایشگاه بخشیده شده است.

شرکت پیشگامان توسعه فناوری رایمون نیز بعنوان یکی از هسته‌های فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان امسال در کنار سایر شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های گیلانی غرفه پارک علم و فناوری گیلان در این نمایشگاه حضور داشت و با ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری جدید بهمراه برنامه‌های برندسازی و بازاریابی دیجیتال خود در خدمت بازدیدکنندگان، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ بود. همچنین افراد شاخصی همچون دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر ناظمی ریاست سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات، دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان، دکتر توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، دکتر موسوی مدیر روابط عمومی گروه دیجی کالا و خبرنگاران رسانه‌های مختلف از غرفه این شرکت بازدید نمودند.

یکی از محصولات این شرکت فروشگاه آنلاین محصولات کشاورزی استان گیلان با برند «اوچین» است که قرار هست تا پایان مهرماه ، پیاده‌سازی نرم‌افزاری آن انجام گردد و پس از تبدیل به واحد فناور روند اجرایی آن برای ورود به بازار آغاز شود.

رسانه تعاملی «گیلان‌مدیا» محصول دیگر شرکت پیشگامان توسعه فناوری رایمون است که بعنوان نخستین تلویزیون اینترنتی استان گیلان در قالب یک گروه رسانه‌ای پیشگام و آشنا با ظرفیت‌های فضای مجازی، فعالیت‌های مختلفی را به انجام رسانده که تولید گزارش‌های چندرسانه‌ای، ضبط تیزر، طراحی موشن‌گرافیک، برنامه‌های گفتگومحور و برگزاری جشنواره چهره سال گیلان بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.

رضا قوامی‌پور مدیرعامل شرکت پیشگامان توسعه فناوری رایمون و مدیرمسئول رسانه تعاملی «گیلان‌مدیا» با اشاره به ۷۰ هزار مخاطب فعال این رسانه در شبکه‌های اجتماعی گفت ما از طریق شرکت در نمایشگاه الکامپ سعی کردیم تا بعنوان یک بازوی رسانه‌ای در کنار استارتاپ‌ها حضور داشته باشیم و در برندسازی و پوشش رسانه‌ای آنها نقش اثرگذاری را ایفا کنیم. وی افزود راهکارهای نرم‌افزاری و برندسازی شرکت با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب توانست نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را جلب کند و بر همین اساس یک هلدینگ نرم‌افزاری در اصفهان و چند شرکت دیگر آمادگی خود را برای عقد قرارداد بلندمدت با این شرکت اعلام کرده‌اند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد گیلان‌مدیا آمادگی دارد تا در زمینه طراحی وبسایت و اپلیکیشن، پوشش خبری، تهیه گزارش تصویری و تولید تیزر تبلیغاتی با استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای گیلانی همکاری لازم را بعمل آورد. مخاطبان عزیز میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۲۲۴۳۱۸۵۸۴ تماس حاصل نموده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی درخواست خود را ارسال نمایند.

 

One comment on “حضور پررنگ گیلان‌مدیا در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *