بیانیه لغو جشنواره چهره سال گیلان منتشر شد

admin ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ 464 بدون دیدگاه

image

🔻بیانیه گیلان‌مدیا در راستای لغو دومین دوره جشنواره چهره سال گیلان؛

▫️ وقتی از اواسط آبان ماه، برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین دوره جشنواره چهره سال گیلان را شروع کردیم، هرگز فکرش را هم نمی‌کردیم که سایه سنگین ویروس کرونا بر روی گیلان، مانع برگزاری این رویداد بزرگ شود. ده‌ها ساعت‌ سفرهای درون شهری و برون شهری، صدها دقیقه تصویربرداری و تدوین و هزاران دقیقه تحقیق و برنامه‌ریزی، تنها بخشی از کارهایی بود که در این مدت برای برگزاری جشنواره انجام دادیم.

▫️اکنون پیرو توصیه‌های وزارت بهداشت مبنی بر لغو همایش‌ها و پس از مشاوره دقیق با صاحب‌نظران، ما در گیلان‌مدیا تصمیم دشواری برای لغو جشنواره چهره سال گیلان گرفتیم. به دنبال نگرانی‌های زیاد در مورد ویروس کرونا، احساس کردیم که این بهترین راه برای عبور از چنین بحران جهانی بی‌سابقه‌ است. ما درک می‌کنیم که این خبر بسیار ناراحت‌کننده‌ای برای هزاران مخاطب ماست که در انتظار دیدار با چهره‌های محبوبشان بودند، اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سلامت و ایمنی عموم جامعه در اولویت قرار دارد.

▫️پیشاپیش ضمن عرض تبریک سال نو، امیدواریم با ریشه‌کن شدن کرونا در تمام دنیا، در سال آتی بتوانیم با قدرت هر چه بیشتر در کنار شما عزیزان باشیم و جشنواره چهره سال گیلان در سال ۹۹ را کنار هم جشن بگیریم.

🔸 دبیرخانه دائمی جشنواره چهره سال گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *