برای سومین بار متوالی ؛ آبستراکسیون در شورای شهرستان رشت

مدیر محتوا ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 5510 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهرستان رشت برای سومین بار با نصاب شکنی از سوی برخی اعضا از حد نصاب افتاد و فرماندار رشت نیز از ارجاع پرونده به شورای حل اختلاف استان طی صبح فردا خبر داد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در این جلسه با بیان اینکه امروز سومین جلسه‌ای است که برای انتخابات هیئت رئیسه برگزار می شود، اظهار کرد: متاسفانه با توجه به عدم حضور هفت عضو این شورا جلسه به حد نصاب نرسیده و از رسمیت افتاد.
وی با اشاره به سلب عضویت دو نفر ذکر شده با رأی اعضای شورای شهرستان رشت، تصریح کرد: لوایح و مستندات طی نامه‌ای مبنی عدم حضور این آقایان نیز ارائه و تأکید شده است که این نوع برخورد توهین به مردم و سایر اعضای شورا محسوب می شود.
ابراهیم اخوان با اشاره به اینکه این جلسه نیز با پا در میانی فرماندار شهرستان و به احترام مردم برگزار شده است، گفت: با توجه به اینکه آقای «حامد عبدالهی» یکی از اعضای این شورا از مجموع ۲۵ جلسه برگزار شده ۲۲ جلسه را بدون دلیل حضور نداشتند و «حجت جذب» نیز بعد از اتمام ریاست خود ۱۴ جلسه را غایب بودند براساس قانون و با تصویب شورا از مجموعه اعضای سلب عضویت شدند.
گفتنی است حامد عبدالهی، محمد صادقی، حجت جذب، مجتبی عزیز صفت، مجید فاتحی، محمد علی شورشی، محمد علی رسولی نفرات غایب در این جلسه بودند. / مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *