انتخاب بهترین داور آسیا برای پشت دروازه بازی سپیدرود رشت و پدیده ! / فغانی: از این تصمیم ناراحت نیستم

admin ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 6115 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا : بهترین داور آسیا از انتخاب به عنوان داور پشت دروازه دیدار تیم های پدیده مشهد و سپیدرود رشت ناراحت نیست و گفت: چنانچه قضاوت دیدارهای لیگ دسته دوم هم به من سپرده شود از این مساله ناراحت نخواهم شد.

به گزارش ایرنا؛ انتخاب «علیرضا فغانی» به عنوان داور پشت دروازه دیدار پدیده و سپیدرود اتفاق عجیب محسوب می شود.

این که داور دیدار رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸ کمک داور پشت دروازه باشد اتفاقی بود که باعث شد با رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تماس بگیریم.

«داود رفعتی» در این خصوص به خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: برای این موضوع با فغانی هماهنگی های لازم انجام شده و با ایشان صحبت کرده ایم.

وی افزود: این موضوع ارتباطی به بیماری ایشان و عدم قضاوت بازی پرسپولیس و پدیده مشهد در جام حذفی نداشت. به طور حتم اگر فغانی دچار کسالت نمی شد و این دیدار را قضاوت می کرد باز هم در بازی پدیده مشهد و سپیدرود رشت، داور پشت دروازه بود.

رفعتی گفت: فغانی از دوستان نزدیک من است و با ایشان کوچک ترین مشکلی ندارم و همواره برای او احترام و ارزش زیادی قائل هستم. حتم دارم حضور او به عنوان داور پشت دروازه می تواند کلاس آموزشی و درس بزرگی برای همه داوران ایران باشد.

واکنش فغانی بهترین داور سال ۲۰۱۸ آسیا نیز به این انتخاب جالب توجه است.

وی در این خصوص گفت: فرقی نمی کند داور وسط باشم یا داور پشت دروازه و هر کجا کمیته داوران و دپارتمان داوری بگویند با کمال میل انجام وظیفه می کنم. هیچگونه ناراحتی و اعتراضی نیز در این باره ندارم.

فغانی افزود: به دلیل بیماری نتوانستم بازی پرسپولیس و پدیده را قضاوت کنم، چراکه شرایط جسمانی ام خوب نبود و حتی زیر سرم نیز رفته بودم. معتقدم «رضا کرمانشاهی» به بهترین شکل ممکن این دیدار را قضاوت کرد و به او تبریک می گویم.

داور مطرح کشورمان درباره انتشار عکسی در فضای مجازی مبنی قضاوت وی در دیداری تدارکاتی، گفت: آن عکس مربوط به هفته گذشته بود و من بازی تیم رسانه ورزش را داوری کردم.

فغانی در پایان گفت: با داود رفعتی رابطه خوبی دارم و اعلام می کنم اگر قضاوت لیگ دسته دوم را نیز به من بسپارند، ناراحت نخواهم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *