اظهارات عجیب محسن بنگر علیه داماش و نوبخت !

مدیر محتوا ۶ بهمن ۱۳۹۸ 302 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – محسن بنگر مدافع سابق پرسپولیس که اکنون اولین تجربه دوران مربیگری را در پارس جنوبی دنبال خواهد کرد با اشاره به موضوع پرونده عجیبش با فدراسیون فوتبال مدعی است که دستگاه قضایی در صورت ورود به پرونده‌های عجیب فوتبالی باید دیگر کار‌های خود را رها کرده و تمام تمرکز خود را روی این موضوع بگذارد.

او در بخشی از مصاحبه با ایلنا می گوید: در این رابطه، اما باید یک موضوعی را بگویم که اگر خبر آن را در فوتبال حرفه‌ای دنیا بشنوند مطمئنا به فوتبال ما خواهند خندید! ما از فدراسیون و درباره تیم اروند کارون حکم داریم. فدراسیون تیم را فروخته به داماش گیلان. پارسال همین فدراسیون و نفراتی مثل آقایان بهاروند و فتاحی جلسه گذاشتند و گفتند بروید بازی کنید و ما حق‌تان را خواهیم گرفت. آقای بهاروند خودشان تیم را دادند به داماش گیلان و چطور الان این تیم بازی می‌کند و پنجره نقل و انتقالاتش را هم باز کردند. آقای رییسی به عنوان رییس قوه قضاییه باید ورود کند که در این فوتبال چه خبر است.

البته اگر ایشان روی فوتبال زوم کنند مسلما از تمام کار‌های خود خواهند افتاد. اینقدر که مدیران ما همه چیز را اشتباهی انجام می‌دهند و فوتبال با خیلی مسائل دیگر درگیر شده است. شما آقای بهاروند و آقای نوری بخش شما چطور با آینده و زندگی ۵۰ نفر در تیم اروند کارون که هر کدام حداقل ۵ عضو خانواده دارند اینطور بازی می‌کنید؟ آقای نوبخت اگر پشت این تیم است (داماش گیلان) بیاید تکلیف این تیم و وضعیت را مشخص کنند و واقعا مال مردم خوردن ندارد. ما به احترام آقایان نوری بخش، بهاروند و محمودزاده رفتیم بازی کردیم. این‌ها جلسه گذاشتند که نمی‌گذاریم این انتقال سرانجام یابد مگر اینکه پول بازیکنان پرداخت شود. مگر این فوتبال و مملکت قانون ندارد؟ داماش خریده و نوش جانش، اما فدراسیون وقتی این تیم را فروخته پولش را چه کرده؟ پول بازیکنانی که حکم دارند و آقای نوری بخش زیر آن امضا کرده است. بزرگترین طلبکار تیم من هستم، اما به چه کسی زنگ زدند که پنجره تیم باز شده است؟ اینقدر بی در و پیکر است این فوتبال که برای خودشان تصمیم می‌گیرند و آینده ۵۰ نفر را بیخیال می‌شوند؟ آقای نوبخت زنگ زدند و همه چیز تمام است؟ پس تکلیف ما چه؟ آقای نوری بخش گفتند نیم فصل نمی‌گذاریم داماش بازیکن بگیرد مگر اینکه پول شما را بدهند، اما الان گل و بلبل و همه را گرفتند؟ آقای نوبخت به جای اینکه زنگ بزنند پنجره را غیر فوتبالی و به شکل سیاسی باز کنند بهتر است اگر دلش به حال فوتبال و تیم می‌سوزد پول مردم را بدهد. حق الناس این است و امیدوارم جواب درستی را برای آن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *