فعالیت ۲ هزار گروه امر به معروف در گیلان

گیلان مدیا :  سردار «محمد عبدالله‌پور» در اجتماع بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر گیلان که در مصلی امام خمینی(ره) رشت برگزار شد، گفت: احیای ستاد امر به معروف یکی از اقدامات مهم در ماه مبارک رمضان بود که توسط آیت‌الله فلاحتی در استان گیلان انجام شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، افزود: دو موضوع کشوری که به عنوان واجب فراموش شده است، امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با اشاره به اینکه برخی نگاه‌های لیبرالی در کشور حاضر به احیای این فریضه الهی نیستند، تاکید کرد: بقای انقلاب اسلامی در گرو احیای امر به معروف و نهی از منکر است.

عبدالله‌پور با بیان اینکه متأسفانه برخی منکرها در جامعه به معروف تبدیل شده‌اند تصریح کرد: یکی از آفات انقلاب اسلامی این است که کاندیدای انتخابات مجلس برای رأی، پول خرج می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه موضوع عفاف و حجاب امروزه یک مسئله عادی نیست، خاطرنشان کرد: این موضوع جزء برنامه‌های مدون و تنظیم شده دشمن است.

وی حجاب را در عصر حاضر به عنوان یک مسئله سیاسی و امنیتی برای کشور خواند و اظهار کرد: بهم ریختن عفت عمومی و پاشیدگی بنیان خانواده‌ها از برنامه‌های اصلی دشمنان است.

عبدالله‌پور با بیان اینکه ما در کشور مشکل تأمین کالای اساسی از جمله گوشت و مرغ و … را نباید داشته باشیم، افزود: متأسفانه برخی سوء مدیریت‌ها سبب شده که در این زمینه مشکلاتی برای مردم به وجود بیاید.

فرمانده سپاه قدس گیلان بی‌ایمان کردن و حمله به اعتقادات و باورهای جوانان را برنامه اصلی دشمن در عصر حاضر دانست و گفت: دشمن به دنبال این است که سبک زندگی ما را به نوع سبک زندگی خودش تغییر دهد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد یأس و نامیدی در بین مردم است، افزود: ترویج بی‌عفتی و بی بندوباری و هر نوع توطئه دشمن علیه نظام با حضور و هوشیاری مردم خنثی می‌شود.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه سازمان بسیج، ۲ هزار گروه را برای تذکر لسانی و عملی در حوزه امر به معروف در گیلان آموزش داده و به کارگیری کرده است، اذعان کرد: همچنین ۲۲ هزار بسیجی در گشت محله طرح رضوین با همکاری نیروی انتظامی گیلان در حال فعالیت هستند.  / شبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *