امام جمعه ماسال: برخی به دنبال این هستند که با برگزاری کنسرت‌ها مردم را شاد کنند، این چه حرف غلطی است

گیلان مدیا : حجت‌الاسلام و المسلمین سید هادی موسوی امام جمعه ماسال با اشاره به انتشار کلیپ‌هایی با آهنگ‌های مبتذل در مدارس کشور اظهار کرد: این چه رسوایی است که پیش آمده است؟ آقای وزیر آموزش و پرورش! کجای کار هستید؟ ما قدر معلمان خود را می دانیم اما آقای وزیر! کجای کار هستید که مدارس ما دارد به لجن کشیده می‌شود؟ کجای کار هستید که مدارس به فساد کشیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج ، وی افزود: کجای کار هستید در دانشگاه‌های ما برای شاد کردن دانشجویان ما کنسرت‌های مختلط برگزار می‌کنند.

امام جمعه ماسال با اشاره ضمنی به سخنان روز گذشته فرماندار ماسال درباره برگزاری کنسرت برای شاد کردن جوانان گفت: برخی به دنبال این هستند که با برگزاری کنسرت‌ها مردم را شاد کنند. این چه حرف غلطی است. چه کسی گفته است که ما گناه و معصیت را در جامعه ترویج دهیم. چه کسی این را اجازه داده است که در این شرایط سخت معیشتی و اقتصادی کنسرت را ترویج دهیم؟ آیا مشکل مردم ما کنسرت است؟

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه اگر مسئولان می‌خواهند مردم را از پژمردگی در بیاورند جلوی فساد و اختلاس را بگیرند گفت: مسئولان جلوی دزدی‌ها و حقوق نجومی و بی‌عدالتی را بگیرند،  اگر می‌خواهید مردم شاد باشند جلوی رشوه را که در ادارات ما گرفته می‌شود را بگیرید.

وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهید جامعه را شاد کنید جلوی خلاف‌ها را بگیرید تصریح کرد: به طفل معصوم هشت‌ساله چه چیز یاد می‌دهید، مرده باد آن فکر پلید و آن انسانی که این‌طور دارد جامعه را به حرکت در می‌آورد. می‌خواهید جامعه را شاد کنید جلوی گرانی‌های افسارگسیتخته را بگیرید، در چهارتا مغازه کنار هم یک کالا چهارتا قیمت دارد، چه کسی باید جلوی دزدی‌ها و اختلاس‌ها و گرانی‌ها را بگیرد.

امام جمعه ماسال با اشاره به اینکه مگر سوزن است که از مرزهای کشور قاچاق می‌شود که شما نمی‌بینید؟ افزود: مردم مشکلات را تحمل می‌کنند اما بی‌عدالتی و فساد را نمی‌توانند تحمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *