گزارش مستند از طلای سبز گیلان

توضیح

گیلان‌مدیا با همکاری #اوچین تصمیم گرفت تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای تهیه‌ی یک گزارش مستند سراغ کشاورزان زحمتکش باغات چای استان گیلان برود.

چای یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های دنیاست و پس از آب، پرمصرف‌ترین نوشیدنی جهان است. در گذشته چای به عنوان یک نوشیدنی شفابخش و دارو استفاده می‌شد. در ایران برخلاف کشورهای هند، کنیا و سریلانکا به علت آب و هوای مناطق شمالی در گیلان و مازندران که چای در آن کشت می‌شود از سموم شیمیایی برای مقابله با آفات استفاده نمی‌شود و چای ایرانی از معدود چای‌هایی در دنیاست که بدون استفاده از سموم شیمیایی تولید می‌شود.

▫️ما نیز در راستای حمایت از چای ایرانی تصمیم گرفتیم کمپین #چای_ایرانی_بنوش را به راه بیاندازیم و از تمامی افرادی که چای ایرانی مصرف می‌کنند درخواست کنیم تا با اشتراک یک پست در شبکه‌های اجتماعی دوستان خود را به مصرف چای ایرانی ترغیب کنند و نقشی کوچک در رونق صنعت چای گیلان داشته باشند.

▫️اوچین (بازار اینترنتی محصولات کشاورزی استان گیلان) چای باکیفیت ایرانی را پیشنهاد می کند. چای قلم بهاره لاهیجان و چای سرگل گیلان فاقد هرگونه افزودنی شیمیایی است و حاصل دسترنج کشاورزان زحمتکش کشور خودمان است که می‌توانید با مراجعه به وبسایت اوچین به آدرس www.ouchin.com محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *