گزارش پر ابهام آموزش و پرورش گیلان به بیت رهبری درباره تنبیه دانش آموز رودباری!

۲۰ آبان ۱۳۹۸ 410 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – با وجود گذشت ۲ ماه از انتشار خبر دانش آموز گیلانی که با لگد معلم دچار آسیب شدید شده بود، او همچنان با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند. عجیب اینکه برخلاف آموزش و پروش استان های دیگر مانند یزد که در چنین مواقعی سریع وارد عمل می شوند در… خواندن بیشتر »

هشدار! همه گسلهای گیلان فعال هستند

۱۹ آبان ۱۳۹۸ 216 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان گفت: با وجود اینکه همه گسلهای گیلان فعال و جوان هستند اما تاکنون بودجه ای برای مطالعه طرح تدقیقی گسلهای استان تخصیص داده نشده است. پانته آ گیاهچی با هشدار به فعالیت گسلها و زلزله خیز بودن استان افزود: گسلهای « آستارا، خزر، لاهیجان، رودبار،… خواندن بیشتر »

کناره گیری رییس گیلانی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

۱۹ آبان ۱۳۹۸ 198 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – حسن‌زاده از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفت. رییس فدراسیون فوتبال با تقدیر از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه دکتر اسماعیل حسن‌زاده در دوران تصدی ریاست کمیته انضباطی، با توجه به انتصاب وی در مسوولیت جدید به عنوان معاون قضایی و رییس حوزه ریاست رییس کل دادگستری استان تهران با استعفا نامبرده موافقت کرد.… خواندن بیشتر »

تابلو روزشمار سراوان به دستور چه کسی نصب شد؟!

۱۹ آبان ۱۳۹۸ 199 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – معاون رئیس جمهوری با انتقاد از نصب روزشمار منفی در سایت سراوان، خاطرنشان کرد: مسئولانی که دو سال پیش این تابلو روزشمار را نصب کردند امروز باید پاسخگو باشند. دکتر نوبخت با انتقاد از اعلام وعده های بی اساس به شهروندان سراوان، این عمل را موجب دلسرد نمودن مردم و ابعاد سوء… خواندن بیشتر »

نصب پل فلزی موقت در شهر اسالم

۱۹ آبان ۱۳۹۸ 197 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – ارسلان زارع استاندار گیلان صبح امروز در بازدید از پل خسارت دیده شهر اسالم با اشاره به اینکه درپی بارندگی ۲۱ و ۲۲ مهرماه بخش اعظمی از زیرساخت هایی که مقاومت لازم را نداشتند از جمله این پل که قدمت بالایی داشت، خسارت دید، افزود: برای بازسازی این پل که یکی از… خواندن بیشتر »

مصدوم شدن ۲ نفر در گیلان

۱۸ آبان ۱۳۹۸ 204 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – مدیر روابط عمومی اورژانس گیلان اعلام کرد : بر اثر زلزله دیشب آذربایجان شرقی که در ساعت ۲ و ۱۹ دقیقه بامداد امروز به قدرت ۵ و ۹ دهم ریشتر در مقیاس درونی زمین رخ داد ، ۲ نفر در گیلان مصدوم شدند. اخلاقی افزود : این ۲ نفر هنگام فرار از… خواندن بیشتر »

تحصیل ۱۱۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه گیلان

۱۸ آبان ۱۳۹۸ 203 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – رئیس دانشگاه گیلان گفت: در زمان حاضر، ۱۱۰ دانشجوی خارجی از کشورهای سوریه، عراق، روسیه، یمن، کره جنوبی، تاجیکستان، هند، افغانستان و پاکستان در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. احمد رضی در نشست شورای دانشگاه گیلان با بیان این که بیشتر دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در دانشگاه گیلان در مقاطع… خواندن بیشتر »

وضعیت بحرانی ساختمان ساعت شهرداری رشت

۱۶ آبان ۱۳۹۸ 209 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت تهدیدات ریزش ساختمان‌های تاریخی کلانشهر رشت مطرح شد. گزارش روابط عمومی شورای اسلامی رشت حاکی است؛ ولی جهانی معاون میراث فرهنگی ولی جهانی با بیان اینکه کارشناسان پیرامون استحکام بنا و مرمت ساختمان میرزا خلیل رفیع ورود کرده اند، گفت: وضعیت ساختمان ساعت شهرداری… خواندن بیشتر »

آرمین هادی پور به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت شد

۱۶ آبان ۱۳۹۸ 215 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – رئیس هیات تکواندو استان گیلان در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: مرحله جدید اردوی تیم ملی تکواندو مردان بزرگسال کشور با حضور ۱۰ تکواندوکار از روز پنجشنبه در تهران آغاز می شود و هادی پور نیز از استان گیلان جزء دعوت شدگان است. محسن سترگی افزود: این اردو ، برای آمادگی تکواندوکاران… خواندن بیشتر »

گشایش نمایشگاه صنعت باکو با حضور گیلان

۱۶ آبان ۱۳۹۸ 223 بدون دیدگاه

image

گیلان مدیا – مدیرکل سرمایه گذاری استانداری گیلان در نمایشگاه کالا‌های صنعتی باکو با محوریت ایران گفت : برگزاری نمایشگاههای منطقه ای فرصتی مناسب برای اشنایی با ظرفیت ها و برقراری ارتباطات در مسیر تبادلات اقتصادی و تجاری است. یونس رنجکش در مراسم گشایش نمایشگاه بین المللی صنعتی باکو با محوریت ایران که با همکاری… خواندن بیشتر »